Co to znaczy zdrowy tryb życia? Co zrobić, żeby poczuć się komfortowo we własnym ciele? Mieszkańcy Świnoujścia odpowiedzi na te pytania znajdą w placówce Cosmedica, otwartej właśnie w parku handlowym Stop Shop. Pomogą w tym  fachowe porady specjalistów i wyjątkowo szeroki asortyment produktów wellbeing.

Zdrowie, dobra forma i komfort życia liczą się dla Polaków coraz bardziej.  – Warunkiem dobrego samopoczucia na co dzień jest jednak nie tylko brak problemów ze zdrowiem, ale także odpowiednie odżywianie, właściwa pielęgnacja, aktywność, świadomość własnych potrzeb zdrowotnych i szeroko pojętego zdrowego stylu życia – mówi Agnieszka Popławska, kierownik placówki. – Mając to na uwadze stworzyliśmy dla naszych klientów kompleksową ofertę z asortymentem aptecznym, ale także szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych i prozdrowotnych – dodaje.

Świnoujska Cosmedica znajduje się na ul. Kościuszki 15, zajmuje powierzchnię 126,1 m2. Otwarta jest codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00–21:00, w niedziele w godzinach 10:00–20:00.

19092016Świnoujście, ul. Kościuszki 15Komfort zakupów zapewnia nowoczesna, przejrzysta aranżacja przestrzeni, w której łatwo odnaleźć strefę zdrowia, urody czy stylu życia. Nowo otwarta placówka oprócz farmaceutyków oferuje kilka tysięcy wysokiej jakości produktów, które pomogą zadbać o dobre samopoczucie, utrzymać formę i zmienić styl życia na zdrowszy. Fachowe doradztwo to jeden z atutów Cosmedica, dlatego klienci w Świnoujściu mogą liczyć na profesjonalne, specjalistyczne porady, a także zrobić zakupy w rozbudowanej i znakomicie zaopatrzonej samoobsługowej strefie z dermokosmetykami.